08 Kasım 2013

Vodafone TL Hesabımdan Kontör Kesildi!

0543543**** nolu hattımdan 300 TL kontörümü kestiler. Müşteri temsilciğini aradım. Özatalar Vodafone tarafında benden habersiz internet ve sms paketimi yaptıklarını söylediler. Bu firma İstanbul'da ben ise Diyarbakır'da ikamet etmekteyim. Bu Vodafone bayiini ne tanırım ne de bilirim. Bu bayii ve Vodafone hakkında şikayetçiyim. Kesilen kontörlerimin iadesini istiyorum. Aksi taktirde savcılığa şikayet edeceğim.

Ali 58 Okunma

Cevaplar

 • Ali 19 Kasım 2013

  çözüm yok muaatat bulamıyorum.

 • Ali 14 Kasım 2013

  malesef hiç bir çözüm getirilmedi.ben aradım sizi tekrar ararız dediler ama aramdılar.

 • Vodafone Temsilcisi13 Kasım 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,543543****numaralı hattınız üzerinde gerekli kontrollerde sağlanmış olup,Vodafone Cep Merkezimiz tarafından işlem esnasında tarafınıza gerekli bilgilendirmenin yapıldığı bilgisi tarafımıza iletilmiş olup,ücretlendirmeye yönelik müdahalede bulunulamadığı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi09 Kasım 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön