Vodafone Tenezzül Edip Aramadı!

Nigar B. |

Ne kadar ilgisiz ne kadar alakasız bir firma olduğunuzu ikinci kez anladım.Fatura problemimizi çözemediğiniz gibi bir de Vodafone bayisinden arandığımda neden sikayetvar.com'a şikayet ediyorsunuz, neden Genel müdürlüğü arıyorsunuz gibisinden tehditler alıyorum.Ne kadar ilgisizsiniz.Fax çekiniz dediniz şikayet için.Çektik ama sonuç nedir ? Bayiden arayıp da nezaketen de olsa özür beklerdim.Bu saatten sonra benim için hiç bir operatörsünüz. Sözleşmem bittiği gibi sizi bitiririm.Ve bunu tüm akrabalarım eşim dostlarıma anlatacağım.Reklam olsun.

Etiketler :

Personel Davranışı Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Haziran
  15:14

  "Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,
  04.06.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,
  hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • 03 Haziran
  11:57

  “ Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.”