30 Ağustos 2013

Vodafone Temmuz Faturasını Kesmemiş!

Bu nasıl rahatlıktır bilmiyorum günlerdir faturamı ödemek için şubelere gidiyorum borcunuz yok diyor. Defalarca Vodafone 542 hattını arıyorum cevap aynı, faturamı öğrenemiyorum.Yine mesaj yada bilgilendirme yokken( her zaman mesaj atarlar ) yine ben arayıp faturamı öğrenmek istiyorum ve ne göreyim 531 TL'lik bir fatura nasıl oluyor?

Sistem güncellemesinden dolayı temmuz faturamız kesilmemiş. 2 aylık fatura olduğunu söylüyorlar. Ee niye kesmediniz güncelleme yaptık, ee niye bilgilendirme yok sadece size yapılan bir şey değil sistemle alakalı. Anladım sistemle alakalı ama şimdi benden 530 TL'lik ödeme istiyorsunuz ve ödeyemezsem hattı kesip geç ödeme borcu çıkaracaksınız şimdi benim suçum ne, bu nasıl mantık?

Fatma 44 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden, şikayetinize yönelik gerekli inceleme ve bilgilendirmenin hat bazında yapılabilmesi için, Vodafone GSM numaranızı kontrol ederek tekrar tarafımıza iletmenizi ya da talebiniz hakkında detaylı bilgi için ( 7 gün 24 saat ) 444 0 542 ya da 542 Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön