28 Ağustos 2013

Vodafone Temmuz Ayını Faturalandırmayı Unutmuş!

Vodafone temmuz ayı faturalarını sistemsel bir sorun sebebiyle gönderememiş ve iki fatura birden ağustos ayı için herkese yollamıştır. Müşteri hizmetleriyle görüşme yaptığımda 3 değişik müşteri hizmetleri yetkilisi hep yanlış bilgiler vermiştir. Birisi 2 aylık 2000 dk görüşme limitinizi aştınız dedi, diğeri hayır toplamda iki ayda 400 dk konuştunuz dedi, diğeri internet paketini aştınız dedi, diğeri aşım yok dedi.

Sonuç olarak temmuz ayında ki faturayı yansıtan Vodafone kendi hatasından kaynaklanan bu sorunu insanların aşım yaptığı bilgisi ile kapatmaya çalışıyor. Ben her ay 60 TL faturamı ödüyorum. kendilerinden kaynaklanan sorun yüzünden bu ay 2 fatura ödemek zorunda değilim.

Neylin 86 Okunma

Cevaplar

  • Neylin28 Ağustos 2013

    Tarafınıza mail attım, gerekli evrakları ekledim. Gün içinde tarafıma ulaşılmadığı taktirde yasal haklarımı kullanacağım. Çünkü faturada internet aşımı olarak görülen bedel için, müşteri hizmetleri yetkilileriniz herhangi bir aşım söz konusu değil diye teyit verdiler. dolayısıyla resmi evrakta yanlış bilgi sebebiyle gereken bilgilendirmenin tarafıma yapılmasını acil olarak bekliyorum.

  • Vodafone Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön