30 Ağustos 2013

Vodafone Telsiz Ücretini Ay Dolmadan Kesiyor!

Vodafone telsiz ücreti adı altında aldığı tutarı aylık alması gerekirken çok kısa sürede alıyor ve bir bilgi de verilmiyor.

Ramazan 39 Okunma

Cevaplar

 • Ramazan10 Eylül 2013

  sorun çözülmüyor.

 • Ramazan10 Eylül 2013

  ben alanı değil benden alıp başkasına veren vodafonu tanırım 15 gün geçmiyorki bu telsiz ücreti alınıyor bana bunun dökümünü verin istiyorum.

 • Vodafone Temsilcisi02 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınıza yansıtılan vergi tutarları Vodafone tarafından abonelerin faturalarına tahakkuk ettirilmekte ve Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'na ödenmektedir. İmzalamış olduğunuz GSM Abonelik Sözleşmesinde, konuya yönelik detaylı bilgi mevcut olup, vergi tutarlarına herhangi bir müdahalede bulunulmadığını belirtmek isteriz.Aboneliğin bir yıl öncesinde iptali veya faturasız hatta geçiş yapılması halinde taksitlendirilmiş olan bu vergi tutarlarının son dönem faturasına toplu olarak yansıdığını belirtmek isteriz. Bilişim Teknolojileri Kurumunca belirtilen kullanım bedeli bu tutara dahil değildir. Vergiler ile ilgili detaylı bilgiye ekteki linkten ulaşabilirsiniz. http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/tarifeler.vergiler.php Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Vodafone Temsilcisi30 Ağustos 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön