11 Şubat 2014

Vodafone Telsiz Ücreti ve Bilgisiz Bayiler Canımıza Tak Etti.

Kontörlü hattımdan İnternet kullanmaya çalışıyorum. Çünkü hatta para yüklüyorum 3-4 saniye sonra hattınızda kontör kalmamıştır diye mesaj geliyor. Defalarca kere para yatırdım hep eksi bakiye hep eksi bakiye.

Aylık hatta geçirin arkadaş diye yine defalarca kere para yükleyip bayilere gittim tamam geçtiniz beyefendi dediler yine aynı hüsran. En son 04.02.2014 te Kadıköy Altıyol da ki bayi ye gittim ısrarla durumumu anlattım tama 30 tl civarı hatırlamadığım bir miktar yatırttılar aylık 1 gb kullanabilirsiniz dediler. Açtım yine aynı hüsran. Daha beş dakika önce 09.02.2014 - 21.50 yine 12 tl yatırın sorun yok dediler.

Hüseyin 73 Okunma

Cevaplar

 • Hüseyin15 Şubat 2014

  son gelen mesajın üstüne 2 gün geçti hala arayan yok. Konuyla ilgili muhatap bulamıyorsunuz. Bir pazarlamacıları bana hakkınızı arayın dedi. Bütün işimizi bırakıp 100 tl için vodafone la mı uğraşiacağız. Bütün soran müşterilerime sakın bulaşmayın diyorum..

 • Hüseyin13 Şubat 2014

  Sayın vodafone yetkilisi son üç gün içerisinde 2-3 vodafone pazarlamacısı tarafıma ulaştı. Başkaları ile onlarca telefon görüşmesi yaptım çözüm isteyen kişi 5 dak. sonra birdaha arayabilir.

 • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 11.02.2014 ve 12.02.2014 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön