Vodafone Telsiz Kullanım Ücretim Birikmiş!

Enis G. |

Faturasız olarak kullandığım cep telefonuma Vodafone'dan gelen bir sms oldukça dikkatimi çekti Telsiz kullanım ücretimin biriktiğini söylüyor. Benim bu vergiyi verme zorunluluğum yoktur çünkü böyle bir vergi tahakkununa imza atmadım. Lütfen bu duruma açıklık getiriniz.

Etiketler :

Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Enis G.
  05 Mayıs
  11:41

  Bir müşteriye firmanın haklılığı bildirmek için arama yapılmaz diye düşünüyorum

 • 18 Nisan
  15:52

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 2014-04-18 15:40:11 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur.


  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 18 Nisan
  11:34

  "
  “ Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.”
  "