29 Ocak 2014

Vodafone Telsiz Kullanım Ücreti Alıyor!

Vodafone'a kayıtlı faturalı hattımı Ocak 2014'de faturasıza geçirdim. Vodafone son faturama 'yeni telsiz ruhsat ve ÖİV taksidi' adı altında 14.94 TL ekledi. Müşteri hizmetlerini aradığımda bana Vodafone'un bu parayı benim adıma peşin olarak devlete ödedikleri için benden ayrılmam durumunda bu şekilde alındığını belirttiler.

Sorunum şu ki bu ücret 2013'un ücreti ise zaten Vodafone her ay benden 1,5 TL olarak geri aldı. Yok eğer 2014 yılına aitse şimdi faturasız hat bakiyemden ayda 1,5 tl düşecek. Bu durumda bu 14,94 TL ne parasıdır?

Duygu 33 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 30.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi29 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön