13 Şubat 2013

Vodafone Telsiz Bedelinden Rahatsızım!

Telsim hat aldığım günden buyana Vodafone dayım yaklaşık 11 yıl oldu! operatörümü de değiştirme ihtiyacı duymadım çok memnunum ama bu telsiz bedelinden çok rahatsız oluyorum hiç olmadı bu yüzden operatörümü değiştirmek veya tarifemi değiştirmek istemiyorum 10 yılı dolduranlara bari bir güzellik yapılsın. Ben telsiz kullanmıyorum telefon kullanıyorum. telefonu ve kontörü alırken zati vergimi ödüyorum her şeyi devlete tahsil edemezsiniz.

Çağlar 54 Okunma

Cevaplar

  • Çağlar13 Şubat 2013

    Sayın yetkili Bunları zaten biliyorum ben daha farklı daha özel bir çözüm bekliyorum sizi den, devir ekonomi devri 15 TL siz verin bizim yerimize bir şey kaybetmezsiniz.Tarifem dende memnunum siz benim yerime cep standart kullanabilirsiniz ama ben kendi tarifem den vazgeçmem .benim sizleri değil sizin bizleri anlamanız gerekiyor! illaki telsiz mi kullanalım yani ?

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,Telsiz Kullanım Ücretinin 5809 sayılı Elektronik Haberleşme Kanunun 46. maddesi ve ekli ücret tarifesi gereğince, sistemde yer alan her abonenin yıllık olarak devlete ödemekle yükümlü olduğu bir ücret olduğunu belirtmek isteriz. 2013 yılı için 15,68 TL'dir.Abonelik süresi boyunca her yıl için 12 eşit taksitte faturalı/faturasız tüm abonelerden her ay tahsil edilmekte ve devlete aktarılmaktadır. Ön ödemeli hatların bakiyesinde yeterli lira olmaması durumunda, tahsil edilmemiş tüm vergi taksitleri yeterli bakiyeye ulaşıldığında,mevcut bakiyeden düşmektedir. Faturasız hatlarımızda CepStandart tarifesine geçiş yapmanız durumunda Telsiz Kullanım bedeli alınmayacağını belirtmek isteriz. Tarifeye ait esaslara ekteki linken ulaşabilirsiniz. http://cepmerkezi.vodafone.com.tr/tarifeler/cep-standart Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön