17 Nisan 2014

Vodafone Teleservice Garantili Telefonla 2 Yıldır Süründürüyor!

29.12.2012 tarihinde Vodafone'dan aldığım Blackberry telefonumu Teleservice'e gönderdim . Üzerinden aylar geçti her hafta telefonda görüştüm telefon değiştirilmiş ve bana postalanmayı bekliyormuş. Bende en son 25.02.2013 tarihinde tüketici haklarına şikayette bulundum ve mutlu sona 15.12.2013 tarihinde kavuştum. Para iadesine hak kazanmışım.

Teleservice bana karara uymayacaklarını söylediler. Vodafone ile görüştüm telefonu alın bize gönderin biz ödeyeceğiz denildi. Arama kayıtlarım ve bildirimlerim sistemlerinde mevcuttur. Telefonu aldım bir Vodafone merkez aracılığı ile Vodafone'a gönderdim. Ve geri geldi telefon. Hiçbir muhatap bulamıyorum elimde tüketici hakkı kararı mağdur ediliyorum.

Melih 199 Okunma

Cevaplar

  • Melih'in Teşekkür Mesajı18 Nisan 2014

    Teşekkür Ederim, Benimle iletişime geçildi ve genel müdürlük tarafından işlemlerim başlatıldı. Belgelerimi faxladım. Umarım sağlıklı bir sonuca varabilirim. Teşekkürler

  • Vodafone Temsilcisi18 Nisan 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 18.04.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."" "

  • Vodafone Temsilcisi17 Nisan 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön