Melih A. Teşekkür Mesajı

Teşekkür Ederim, Benimle iletişime geçildi ve genel müdürlük tarafından işlemlerim başlatıldı. Belgelerimi faxladım. Umarım sağlıklı bir sonuca varabilirim.

Teşekkürler

Vodafone Teleservice Garantili Telefonla 2 Yıldır Süründürüyor!

Melih A. |

29.12.2012 tarihinde Vodafone'dan aldığım Blackberry telefonumu Teleservice'e gönderdim . Üzerinden aylar geçti her hafta telefonda görüştüm telefon değiştirilmiş ve bana postalanmayı bekliyormuş. Bende en son 25.02.2013 tarihinde tüketici haklarına şikayette bulundum ve mutlu sona 15.12.2013 tarihinde kavuştum. Para iadesine hak kazanmışım.

Teleservice bana karara uymayacaklarını söylediler. Vodafone ile görüştüm telefonu alın bize gönderin biz ödeyeceğiz denildi. Arama kayıtlarım ve bildirimlerim sistemlerinde mevcuttur. Telefonu aldım bir Vodafone merkez aracılığı ile Vodafone'a gönderdim. Ve geri geldi telefon. Hiçbir muhatap bulamıyorum elimde tüketici hakkı kararı mağdur ediliyorum.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Cihaz/Aksesuar Sorun Çözme/Yönlendirme Para İadesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Melih A.
  18 Nisan
  15:38

  Teşekkür Ederim, Benimle iletişime geçildi ve genel müdürlük tarafından işlemlerim başlatıldı. Belgelerimi faxladım. Umarım sağlıklı bir sonuca varabilirim.

  Teşekkürler

 • 18 Nisan
  15:07

  "Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,
  18.04.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,
  hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur.
  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.


  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.


  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.""

  "

 • 17 Nisan
  17:58

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.