29 Mart 2014

Vodafone Telefonun Kılıfını Temin Edemedim!

3 ay önce babamın hattı üzerinden Vodafone'un Smart III telefonunu aldım. Telefonu aldığım yere ve diğer Vodafone merkezlerine dışı için kılıf sormaya gittiğimde gelmedi cevabını aldım. Bugün tekrar uğradığımda yok cevabını aldım. Müşteri temsilciliğine sorsam onlar yardımcı olurlar mı dediğimde de telefonu üretiyor kabını yapacak diye bir kaide yok cevabını aldım.

Başka bir Vodafone bayisine gittiğim zamanda ellerine geldiğini ama kalmadığını söylediler.Şu durumda benim yapmam gereken ne? Telefonu satana kadar her şey çok güzel sonrası ise hüsran. Ekrana kaplanan film jelatinini bile bulunduğum şehirde yenileyebilen yok. Nasıl dokunmatiğini muhafaza edeceğim ben bu telefonun?

Sema 52 Okunma

Cevaplar

  • Sema07 Nisan 2014

    Bi haftadir geri dönüş olmadi.şikayetini sözlü anlattim ilgili yerle görüşülüptekrardan aranacaktim

  • Vodafone Temsilcisi02 Nisan 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 31.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi31 Mart 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön