Vodafone Telefonun Imei Numarasının Kopyalanması!

İsmail T. |

Kampanyalı olarak Voadafone'den almış olduğum Smar 2 diye tabir edilen Smart 861 model telefonumun imei kopyalanmış ve şuan 15 gündür telefonumu kullanamıyorum. Vodafonu aradım bu imei kopyalama bizi ilgilendirmez dediler.

Böyle bir firmaya bunun yakışıp yakışmadığı sizlere kalmış. Bu kopyalama yüzünden mağduriyet yaşıyorum. Vodafone telefonu satıncaya kadar arkasında, sattı mı işi bitiyor, müşteri uğraşıyor. En kısa zamanda şikayetime çözüm istiyorum.

Etiketler :

Personel Davranışı Sorun Çözme/Yönlendirme Cihaz Kampanya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İsmail T.
  03 Eylül
  21:42

  Benim telefon ile olan problemimi bayi hakan taşlı çözüme ulaştırdı çok teşekkür ederim işlerinde başarılar dilerim..

 • İsmail T.
  03 Eylül
  21:37

  bir daha bir telefon almaya niyet etsem veya bir arkadaşım almaya kalksa hiç birşekilde vodafone firmasından almasını istemem

 • İsmail T.
  26 Ağustos
  11:01

  Beni arayan kişi hiç bir problemimi çözecek cevap vermedi. hala sıkıntım devam ediyor kampanyalı almış olduğum ürünü kullanamıyorum bana verilen cevapta bayinin ilgilenmesi malı bayi sattı ama üstünde sizin markanızı taşıyor firma olarak bu yaptığınız hiç hoş bir davranış değil.konuyu tüketi koruma ya götüreceğimi bilmenizi isterim. Sorunum çözülmüş değil.

 • 26 Ağustos
  10:46

  Değerli Abonemiz,

  Şikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,Müşteri Hizmetleri tarafından geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir.


  Saygılarımızla,
  “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”