22 Şubat 2013

Vodafone Telefonun İçindeki Oyundan Ücret Kesiyor!

Samsung bir telefon aldık ve içinde yüklü oyunlar geldi. Kızım telefona yüklü bu oyunlardan birini açıyor ve oynuyor. Daha sonra vadafonun ve başarı oyunun söylediğine göre: "oyun üzerinden 5 farklı onay aşamasından geçerek oyunun tam sürüm şifresini satın almıştır." işlemi tamamlamış ve oyunu satın almışız.

Vodafone'a ben sizden iletişim satın alırken nasıl bana böyle bir fatura kesersiniz dedim. Bunu siz satın almışsınız dediler. Peki bunu satın alırken her şeyde bir güvenlik prosedürü uyguluyorsunuz bunda neden yok? Cevap yok.

Bu şikayetimi bir de BTK ya yazdım. Oraya yazarken bile TC. ad soyad bir sürü güvenlik var. Ama bu tür oyunlarda yok. Bende herkese duyurup dikkatli olmalarını sağlıyorum.

Gökhan 35 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi23 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, Vodafone bünyesinde bulunmayan ancak Vodafone abonelerinin de faydalanabileceği, farklı firmalar (CE, MCD, Azenet, Unimobil ...vb) tarafından hizmete sunulmuş bir çok özel servisin( Ringofon, Bilinko, Cepkül...vb) bulunduğunu belirtmek isteriz. Belirtmiş olduğumuz özel servisler tüm operatörlerin kullanımına açıktır.542723**** numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde hattınızda özel servis abonelik olmadığı bilgisini iletmek isteriz. Abonelik veya servis kullanım işlemleri abonelerin tercihine bağlı olarak yapılmaktadır. Vodafone şebekesi sadece hattın kullanılması yönünde hizmet vermekte olup, özel servislerin farklı firmalar tarafından hizmete sunulduğunu hatırlatmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön