19 Ağustos 2013

Vodafone Telefonun Bitmeyen Sorunları!

Vodafone'dan telefonu alalı 3 hafta oldu o kadar çok sorunu var ki saymakla bitmez. Telefonu 2. el olarak satamıyorum. 10 tane telefoncuya gösterdim sadece bir tanesi 100 lira verdi diğerleri almıyor.

Arif 43 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi02 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden aldığımız her bildirim için en kısa sürede gerekli aksiyon alınmaktadır.Ancak iletmiş olduğunuz mailinize istinaden öncelikle, Vodafone olarak hattın kullanılması yönünde hizmet verdiğimizi belirtmek isteriz. Cihaz kaynaklı problemlerle yada talepleriniz ile ilgili kontak noktanın, cihazınızı almış olduğunuz Vodafone cep merkezimiz olduğunu hatırlatmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi19 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön