05 Şubat 2014

Vodafone Telefonum Kayıt Dışı Gözüküyor!

Bundan yaklaşık beş hafta önce yurt dışından gelen bir telefon kaydı yaptırdım daha sonra evraklar eksik diye kaydın yapılmadığını öğrendim.Sonra evrakları tamamlayıp tekrar kayıt yaptırdım fakat hala telefonum açılmadı imei sorgulamasında telefon kayıt dışı gözüküyor. Ortaköy Vodafone şubesi sürekli biraz daha bekleyin diyor. Vodafone müşteri hizmetlerini aradığımda ise böyle bir talep gözükmüyor deniyor.Bu ciddiyetsizlik karşısında Vodafone'a olan güvenim azaldı.Bir an önce bu sorunun çözülmesini talep ediyorum.

Yeşim 40 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 08.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Yeşim 10 Şubat 2014

    vodafone'un hayatı hassasiyet taşıyan bir alanda kurumsallaşmamış olmasını isabetli buluyorum.yoksa bu sorumsuz tutumu ve sorunları çözmede bu kadar başarısız olması nedeniyle kendisinden hizmet alanların durumunu düşünmek bile istemiyorum.VODAFONE BENİM İÇİN TAM BİR HAYAL KIRIKLIĞI..

  • Vodafone Temsilcisi05 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön