Vodafone Telefonum Kayboldu!

Tugrul K. |

Ayın 2'sinde Vodafone Konya Kıvılcım bayine teknik servise gönderilmesi için teslim ettiğim cihaz ayın 14'ünde hala şubede olduğunu öğrendim ve o güne kadar her sorduğumda gönderildiği söylendi. Daha sonra cihazımın distribitör firması Teleservis olmasına rağmen cihazım KVK'ya gönderilmiş ayın 29 unda KVK'dan gelen bilgi cihaza işlem yapılamayacağı için geri gönderildiği söylendi. Şimdi Vodafone bayii cihaz geldiğinde biz Teleservise göndeririz diyor. Bu geçen süre içerisinde sürekli yanlış bilgilendirildim kendi uğraşlarım sonunda cihazımın dükkanda unutulduğunu öğrendim.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Şubat
  21:50

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz talep/şikayetiniz için bize Vodafone hatlarından direkt 542 , diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşmanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 29 Ocak
  13:51

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.