01 Eylül 2014

Vodafone Telefonum Arızalandı!

Vodafone bayisinden aldığım 13,10,2013 te aldığım Nokıa Lumıa 520 marka telefonum bozulması nedeniyle almış olduğum bayiye götürdüm ve garantiye yolladım.Bildiğim kadarıyla garanti şartlarında garantiye yolladığınız telefonunuzun yerine geçici olarak kullanabileceğiniz bir telefon verilmesi gerekiyor ve bunu bayidekiler gülerek karşıladı ve böyle bir şeyin olmadığını bunun sadece telefonu bizzat kendiniz garantiye götürürseniz gerçekleşeceği söylendi.Almış olduğum telefon sizin bayinizden faturayı siz bana kesiyorsunuz, garantiyi siz veriyorsunuz ama şimdi böyle bir şey istenince sorumluluk alınmıyor ve komik bulunuyor ayrıca bu konu için beni Konakta bulunan bir teleservise yönlendiriyolar.

Özcan 126 Okunma

Cevaplar

 • Özcan 05 Eylül 2014

  Ya siz bana ulaşarak iş bitti diyosunuzda bana yardımcı olunmuş bir taraf göremiyorum ve bunun yanı sıra garanti şartları ve sunmuş imkanlar karşılığında kullanıcıya karşı kontör satışı dışında bir fayda göremiyorum.Garanti yada diğer hizmetlerde sunulan imkanların pek çoğu verilmiyor.İki yada üç aydır vodafone luyum fakat çok pişman oldum..

 • Özcan 05 Eylül 2014

  Nasıl bir moil iletişim ağı ise bayiliklerinin nerede ulunduğunu bilmiyolar ve bana yazdığım şikayetle ilgili yardımcıu olmak için aradıkları bir kamyon dolusu boş laf ve bana u sorunla karşılaştığım ayiyi soruyolar gerçekten işlerini berbat bir şekilde yapıyosunuz.Tebrikler..

 • Vodafone Temsilcisi02 Eylül 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 02.09.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

 • Vodafone Temsilcisi01 Eylül 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön