Vodafone Telefonu Garanti Kapsamına Almıyor.

Zafer T. |

5 ay önce Vodafone faturalı hattımın üzerine kampanyadan Vodafone 975 smart 3 telefon aldım. Telefonum birden ekranı gitti ve garantiye yolladım.10 gün içerisinde telefonumu tamir etmeden geri yolladılar. Telefonda sıvı teması tespit edilmiş ve anakartı yanmış garanti kapsamına almıyorlar ve ücretli tamir yaparız diyorlar. Telefonumu kesinlikle suya düşürmedim ve su almasını sağlayacak herhangi bir olay olmadı. Cebimde terlemeden dolayı olduğunu bildirdim ama yardımcı olmadılar. Vodafone zararımı karşılamıyor daha tl 15 taksiti var şikayetçiyim.

Etiketler :

Cihaz/Aksesuar

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Ağustos
  11:41

  "Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 21.08.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır.

  Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 43,80 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.
  "

 • 25 Temmuz
  11:19

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.