Vodafone Telefonlar Yüzüme Kapatıldı!

Sezer Lucian T. |

Vodafone Çağrı Merkezi'ne yaptığım şikayet sonucu, bayiden arandım ve taciz edildim. Sonrasında tekrar şikayet, ettim 15 iş günü geçmesine rağmen konu hakkında incelemelerin hala devam ettiğini öğrendim, yasal sürenin aşılmasına rağmen, beni arayıp durumla ilgili bilgi ya da inceleme süresinin aşıldığı ilgili, bilgilendirme yapılmadı ya da özür dilenmedi.

Çağrı merkezine yapılan şikayetlerin incelendiği konusunda güvenim yok. Daha sonrasında çağrı merkezini aradım, küfürlü ya da benzeri bir konuşma olmasa da, hakkımı arıyorum diye,telefon 2 kez yüzüme kapatıldı, sonrasında 1 kez 20 dk 11 saniye bekletildim. Son olarak bir üst ile konuşmuş olsam da, bu kalite noksanlığından şikayetçiyim.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme Personel

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Temmuz
  13:31

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, hizmet kalitesi kapsamında şirket iç prosedürlerine göre gerekli işleyişlerin uygulanacağını belirtmek isteriz.

  Zaman ayırıp ilettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 19 Temmuz
  11:24

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.