Vodafone Telefonla Konuşmak Mesele!

Yakup Ü. |

Aydoğan köyüne 1 km yakınlıkta olan bir iş yerimiz var. (Aydoğan / Kocaali / Sakarya)
Aydoğan ile Ortaköy arasında kalan bu iş yerinde telefon doğru dürüst çekmiyor. Telefonla konuşmak işkence.

Ayrıca 3g anteni koydukları halde 2 yıldır ne 3g nede edge bağlanamıyoruz. Herkeste iphone s3 vs. var ama internet olmayınca bir işe yaramıyor. Önümüzdeki zaman zarfında büyük melen barajı da dahil olmak üzere binlerce kişinin hat kullanacağı yerde malesef tam bir fiyasko var.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Hız Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Mayıs
  12:28

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Bulunduğunuz bölgedeki farklı Vodafone kullanıcılarının da aynı sorunu yaşıyor olması durumunda sorunun kaynağı kapsama alanı ile ilgili olabileceğinden, konu hakkında gerekli araştırmaları yapabilmemiz için, aşağıda yeralan bilgileri eksiksiz olarak tarafımıza iletmenizi ve ayrıca Vodafone gsm numaranızı iletmenizi rica ederiz.

  Koordinat bilgisi(Bilgisayarınız üzerinden http://maps.google.com adresine girerek ekranın sağ üst bölümünden ""Uydu"" butonunu seçtikten sonra (uydu seçilince kutucuğun adı harita olarak görünmektedir), sol üstteki arama bölümüne bulunduğunuz bölgenin açık adresini girip ""Haritada Ara"" seçeneğini kullanarak bulunduğunuz bina / yer görüntüsünü tespit edebilirsiniz. Daha sonra ekran görüntüsünü (zoom) en yakına alıp, bulunduğunuz bina / yer üzerindeyken mouse'un (farenin) sağ tuşu ile ""Burada ne var?"" seçeneğini tıklamanız halinde sol üstteki arama bölümünde koordinatınız yeralacaktır);

  Problemin yaşandığı alan (kapalı / açık)
  Mevcut olan sinyal seviyesi
  Hangi vericiden sinyal alındığı (ekrandaki istasyon adı)
  Problemin yaşandığı saat aralığı
  Cihazınızdan çağrı başlatılabiliyor mu?
  Arama yapma denemenizde aldığınız yanıt
  Gsm ve İrtibat numaranız
  Cihazınızın Markası
  Farklı Cihazda Deneme Yapıldı mı?
  Farklı Cihazda da sorun yaşandı mı?

  Probleminin farklı cihazlarda da ve sadece tarafınızca yaşanması halinde ise ekteki bilgileri tarafımıza iletmeniz yeterli olacaktır.

  - Cihaz Markası :
  - Alınan Hata Mesajı
  - İrtibat No :
  - Problemin Başlangıç Tarihi :
  - Problemin Yaşandığı Yer:
  - Sorunun Yaşandığı Tarih / Saat

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 16 Mayıs
  16:34

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.