06 Mayıs 2013

Vodafone Telefonla Konuşma Sorunu!

Ataşehir merkez Atatürk mah. de ikamet etmekteyim. Telefon görüşmelerimiz esnasında özellikle karşı taraftan sesimizin gitmediğine; sürekli olarak sesin kesilip geldiğine dair şikayet almaktayız. Evimiz 7. katta yüksek konumda ve tüm cepheleri açık olmasına ve pencere kenarında olmamıza rağmen telefonlarımız (değişik model ve farklı hatlar) tam çekmiyor.

Arandığımızda ulaşamadıkları sıklıkla oluyor. Keza internet de çok yavaş. Evimiz dışında sokakta farklı yerlerde de aynı sorun var. Komşularımızla da görüştük keza onlarda da aynı sıkıntılar var. (Turkcelliler de dahil). 2 yıllar Vodafone ile irtibattayım sürekli olarak bir güçlendirme yapılacağı söylendi ancak 2 senedir hiç bir iyileşme yok.

Başar 46 Okunma

Cevaplar

 • Başar 20 Aralık 2015

  Kısa süreniz 2 yıl oldu ama hala dolmadı demek. Beni arayan olmadığına göre beklemeye devam

 • Başar 30 Haziran 2013

  Sorunum çözülmedi. Zaten benim değil genel bir sorun.Vodafone dan ayrıldım.

 • Başar 08 Mayıs 2013

  Tekrar standart cevap.Yazdiklarim Turkce ve anlasilir. Bu cevaplari 2 yildir duyuyorum.2 yildir bu bolgede calismalariniz oldugunu bana soyluyorsunuz. Kac yil daha surecek en azindan bunu belirtin. Daha inandirici olur. Vaad degil somut icraat bekliyoruz.Tarih ve detay vererek hangi iyilestirmeleri yaptiginizi belirtmenizi rica ederiz. Zira 2 yildir degisen birsey yok. Telefon gorusmelerinin kayitlari elinizde.. Defalarca arayip durumu bildirdik.

 • Vodafone Temsilcisi08 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, Sürekli gelişen GSM teknolojisinde, Vodafone olarak yeni servisler ve yeni abonelik uygulamalarımız ile, siz değerli abonelerimiz için en iyisini yapma gayreti içerisindeyiz. Abonelerimizden tarafımıza iletilen bağlantı sorunları doğrultusunda tüm baz istasyonlarımızın servis kullanımına yönelik incelemeye alındığını ve herhangi bir problem bulunması durumunda teknik çalışma sonrasında sorunun giderilmekte olduğunu belirtmek isteriz.Bulunmuş olduğunuz bölge için gerekli araştırmalar yapılmış olup,şebeke iyileştirme projelerimiz kapsamında değerlendirilmeye alındığını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Başar 07 Mayıs 2013

  Her zamanki standart cevap.2 yildir hep soz veriliyor ama duzelme yok.

 • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön