14 Ocak 2015

Vodafone Telefonla İlgili Yanıltıldım!

2014 Şubat ayında tarifem üzerinden aldığım telefonla ilgili yanıltıldım. Vodafone'a durumu bildirmeme rağmen hiçbir şey yapılmadı. Ben de Tüketici Hakem Heyetine başvurdum. Haklılığım kabul edildi. Yasal süreleri bekledikten sonra kararı 19 Aralık tarihinde faksla Vodafone'a gönderdim.

Aynı zamanda kararı telefonu aldığım bayiye de götürdüm. Üstelik Hakem Heyeti tebligatı hem bana hem onlara yapmış olmasına rağmen hala bir işlem yapılmadı hala fatura ödemeye devam ediyorum.

Sabiha 1.068 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Ocak 2015

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön