01 Mayıs 2013

Vodafone Telefon Kampanyası!

Vodafone s4 kampanyasını başlatınca müşteri hizmetlerini aradım ve telefon sahibi olup olamayacağımı sordum. Bana müşteri temsilciliğinden bir sorun olmadığını ve telefonu alabileceğimi söylediler. Ardından vodafone iletişim merkezine çıktım. Orada "S4 alacağım ama, 8. ayım dolmadı sorun olur mu?" dedim. Sorun olmayacağını söylediler.

Pekala dedim telefon gelene kadar her gün gidip geldim. En son gün telefon geldiğinde (3 gün sonra) yarın faturanız kesilecek o zaman bir problem çıkmayacak hatta sabah 9 da gelin telefonunuzu alın dediler.Bugün tekrar vodafone tarafından söylenen şey; "faturanız 10 gün sonra çıkacak". Bugün vodafone kullanıcısı olmaktan vazgeçiyor,ilişkimi tamamen kesiyorum.

Yağız 189 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, cihaz kampanyasına yönelik esasların www.vodafone.com.tr adresinde mevcut oduğunu belirtmek isteriz. Belirtilen koşullara uyumsuzluk söz konusu olduğunda cihaz kampanyalarına sadece kredi kartı ile katılım sağlanabilmektedir. Cihaz Kampanyalarına ait esaslar sabit olmakla beraber tarafımızca müdahale sağlanamadığını belirtmek isteriz. Mevcut uygulama bu yönde olup görüşlerinizin ilgili birimler ile paylaşılmıştır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Yağız02 Mayıs 2013

    şuan benim için yapabileceğiniz en büyük iyilik bu gece faturamın kesilmesini sağlamaktır.

  • Vodafone Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön