25 Şubat 2013

Vodafone Telefon Faturası Yüksek Geldi!

Her yöne 500 olan tarifemi 06. 01. 2013 tarihinde , her yöne 250 + 250 ve Vodafone cep kamululurla sınırsız görüşme ve mesajlaşma olarak değiştirdim. Değiştirmeden önce sınırsız görüşme yapacağım iki telefon noyu hem vodafone merkezine gidip, hemde müşteri hizmetlerinden (542) iki kez arayarak sordum.

Aldığım yanıt evet bu numaralarla sınırsız görüşebilirsiniz dediler, faturam geldiğinde şok oldum, 161. 60 tl. fatura geldi. Belli görüşmeden sonra bu numaralarla görüşmelerim ücretlendirilmiş. Sekiz defa müşteri hizmetlerini aradım. Bu numaralara ücret yazılmasının nedenini kimse beni tatmin edici bir cevap veremedikleri gibi yardım da edemediler.

Necmiye 63 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi22 Temmuz 2013

  Sayın N**** A**** G****** Şikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 22.07.2013 tarihinde mail adresinize gönderim yapıldığını belirtmek isteriz.Mail account unuzda yer alan spam ve junk mail bölümlerini kontrol etmenizi öneririz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Necmiye18 Nisan 2013

  sorunum hala çözümlenmedi.ve ayrıca ikinci faturamda 149 tl geldi.fatura gelmeden böyle birşeyle karşılaşağımı bildiğim için kapattım hattımı cezaya razıyım.yeterki haksızlık olmasın.yazıklar olsun bihlerce kişi madır durumda.

 • Necmiye05 Mart 2013

  sayın vodofen yetkilisi Teknolojinin bukadar ilerlemiş olduğu günümüzde , hala bir cevap verilemid tarafıma. Ben size telefonu kullanmaya korkuyorum diyorum. . Ben hiç arama yapamadığım halde. Fatura tutarlarını ödemeye devam etmek zorunda bırakılıyorum. Bu nasıl bir müşteri hizmedir. Aynı durum sizlerin başına gelse nasıl davranırdınız. Merak ediyorum. En kısa zamanda gerekli yerlere müracıtımı yapacağımı bildiriyorum

 • Necmiye28 Şubat 2013

  SAYIN VODOFON YETKİLİSİ BENİM SORUNUM HALA ÇÖZÜMLENMİŞ DEĞİL.BU TEKNOLOJİNİN BUKADAR HIZLI OLDUĞU BİR ORTAMDA.,15 - 20 GÜN OLDU HALA SORUNUM ÇÖZÜMLENEMEDİ.v ODOFON BAYİLERİNİZ HAKLI OLDUĞUMU SÖYLÜYOR AMA,TELEFONUMU ZORUNLULUKLAR DIŞINDA KULLANMADIM.fATURAM (SONRAKİ FATURAM 25 TL görünüyor. 22 tl olması gerekir.ken. Teknolojinin bukadar hızlı olduğu bir dönemde lütfen bizlerle oynamayın.Müşteri velinimettir.hatırlatırım.

 • Vodafone Temsilcisi25 Şubat 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön