10 Haziran 2016

Vodafone Telefon Ekranına Aniden Gelen Üyelik!

10.06.2016 tarihinde saat 00.45 civarlarında telefonumda bulunan bir uygulama üzerinde gezinirken, telefonumun ekranına bir bilgilendirme yazısı geldi. Daha ne olduğunu anlayamadan elim yanlışlıkla ekrandaki tamam tuşuna dokundu. Hemen sonra telefonuma 'Değerli abonemiz, abonelik talebiniz alınmıştır. Tarafınıza gelecek onay mesajının ardından paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. ' mesajı geldi.

Ardından gelen mesajla da 22 TL karşılığında 3 ay geçerli Spotify Premium üyeliğini satın aldırılmış olduğunu fark ettim. Bunun üzerine hemen müşteri hizmetlerini arayıp durumu anlatarak, paketi iptal etmek istediğimi söyledim. Ancak karşılığında bunun mümkün olmadığı, tutarın faturama yansıtılmış olduğu cevabını aldım. Bu durumu asla kabul etmiyorum. Bunun bir paket tuzağı olduğunu düşünüyorum. Konuyla ilgili gereğinin yapılmasını ve sonuca ulaştırılmasını talep ediyorum.

Deniz 295 Okunma

Cevaplar

  • Deniz25 Temmuz 2016

    Şikayetim ile ilgili hiçbir şey yapmadı ve sanki paketi bir sonraki ay nasıl iptal edecegimi bilmiyormuşum gibi buna dair bir mesaj atıldı. Teşekkür ederim Vodafone (!).

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön