20 Haziran 2014

Vodafone Teklif Edilenle Uygulanan Kampanya Fiyatı Farklı!

Kampanya için arandık ve bize 1500 dk. 32 TL teklifi yapıldı. Ancak Sonra 1000 dk. 45 TL uygulandı Defalarca aradık sonra 1500 dk. 47 TL yaptılar ses kaydımız onlarda olmasına rağmen düzeltilmedi. Ayrıca 1 yıl taahhütlü olduğu içinde başka operatöre geçmemiz engelleniyor Bu konuda yardımcı olursanız seviniriz.

Hatice 799 Okunma

Cevaplar

  • Hatice 24 Haziran 2014

    kESİNLİKLE MEMNUN DEĞİLİM HİÇ BİR ÇÖZÜMDE BULUNAMADI MALESEF BİZE TEKLİF EDİLEN TARİFE İLE UYGULANAN TARİFE ÇOK FARKLI EN KISA ZAMANDA BAŞKA YERE TAŞIYACAĞIM NUMARAMI

  • Vodafone Temsilcisi24 Haziran 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,aynı konulu şikayetinizin Müşteri Hizmetlerimize de iletildiği 20.06.2014 tarihinde sonuçlandığı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi20 Haziran 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön