23 Aralık 2014

Vodafone Tek Bir Numarayı Arayamıyorum.

Vodafone'dan taahhüt yenileme sonucu hediye olarak gelen Vodafone içi 1500 dakika, 1500 SMS ve 1,5 GB internet paketinden sonra halihazırda kullandığım internet paketimi ve SMS paketimi iptal ettim. Daha sonra kendi tarifemde bulunan Vodafone içi dakikalarım bitince hediye dakikadan bütün Vodafone numaraları arayabiliyorum ama tek bir numarayı arayamıyorum hiçbir şekilde engelleme yok farklı cihazlarda da denedik ikimizde formatta attık sorun devam ediyor.

Vodafone müşteri hizmetlerini en az 10 defa aradım sorun yok diyip yardımcı olmadılar. Sonrasında her yöne dakika ek paket aldım ve arayabildim fakat yine Vodafone içi dakikamdan gitmiyor her yöne dakikamdan gidiyor. Ve bu sorunu çözmüyorlar.

Bayram 1.178 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi25 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 25.12.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından 444 0 542, diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "444 0 542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 43,80 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Bayram 23 Aralık 2014

    Tek bir numarayla uzun süre konuşuyorum. Her vodafonluyu arayabiliyorken neden tek bir numara aranmaz? Hiç bir sıkıntı yokken, ayrıca her yöne dakika paketi satın aldığımda neden aranır? Arandığında karşı taraf vodafone kullanıyor neden her yöne dakikalarımdan gidiyor Vodafone içi dakikalarımdan gitmiyor. 4 gündür bununla alakalı mağdurum. İlginize.. Saygılarımla,

  • Vodafone Temsilcisi23 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön