05 Ocak 2015

Vodafone Tebliğ Etmeden İcra!

İptal ettiğimizi düşündüğümüz faturalı hattımızın iptal edilmediğini, ödenmeyen faturalar yüzünden icraya verildiğimizi öğrendim. Vodafone Silver bayisi hattımız için yaptığımız iptal talebinin başarıyla gerçekleştiğini söyledi. İptal olduğunu söyledikten sonra hattı kırıp attık. Bu arada hat eşimin adına.

Müşteri hizmetlerini aradığımızda "size iptal olan numaradan ulaşılmaya çalışıldı. " diyor. Başka hiçbir şekilde bize tebliğ edilmedi. Günümüz teknolojisi ile sadece T.C. Numarasından bile adres, varsa başka hat gibi bilgilere kolaylıkla ulaşılmakta. Ki eşim o hattı iptal edip yine Vodafone'dan bir hat aldı. Haberimiz olsaydı daha erken davranıp öderdik.

Ahmet 69 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 20.01.2015 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Ahmet 11 Ocak 2015

    Açıkçası Vodafone a. ş. Bizim için şu ana kadar bir çözüm üretmedi. Son soru olan "yine Vodafone'u seçer misiniz? " e cevap olarak ise zaten eşimin iptal olduğunu düşündüğümüz hattan sonra yine Vodafone hat aldığımızı belirtmek isterim. Araştırılırsa benim ve eşimin asla fatura ödemelerinde geç kalmadığımız anlaşılacaktır. Bu mağduriyetin giderilmesini ve ödediğimiz paranın tarafımıza iade edilmesini rica ediyorum.

  • Vodafone Temsilcisi05 Ocak 2015

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön