18 Ocak 2014

Vodafone Taşıma Sonrası Extra Fatura Şoku Yaşattı!

08 Ocak tarihinde Vodafone'dan numaramı taşıdım. Daha öncesinde yeni bir fatura ödemek için hesap kesim tarihimi öğrendim. 6 ocak kesim olacağı için 5 ocakta kontörsüz hatta geçmek istedim. Geçiş esnasında bir ücretten bahsetmediler ve hemen kontörlü hatta geçirdiler. Bende ek bir faturadan kurtuldum.

Daha sonra faturamda 15 TL fazla ücret görünce müşteri hizmetlerini aradım. (17 ocak 17:49) geçiş esnasında telsiz kulanım vergisi alındığını söylediler. Geçiş esnasında belirtilmeyen ve sonradan faturada gördüğüm bu rakamı kabul etmiyorum. Geçiş esnasında bildirmeleri lazımdı. İş bittikten sonra çıkarılan extraları ödemek zorunda değilim.

Erman 70 Okunma

Cevaplar

  • Erman 20 Eylül 2014

    hiç tatmin edici değil. boşuna büyük firma hakkınızı yemez demeyin eski haline döndü.

  • Vodafone Temsilcisi18 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz.İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi18 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön