26 Mart 2013

Vodafone Taşıma Sırasında Hattımı Sildi!

Yaklaşık 20 gün önce Vodafone a hattımı taşımak istedim. 2-3 gün sonra bir mesaj geldi ve "16.03.2013 te saat 00.59 da hattınız taşınmış olacaktır" dendi.

Ancak o tarihten sonra hattım sistemden silindi ve başvuruda bulunduğum nimet iletişim ve çağrı merkezi üzerinden durumu araştırmaya başladığımda Vodafone un müşteri memnuniyeti konusunda ne kadar duyarsız olduğunu yoğun bir şekilde yaşadım ve hiç bir sonuca ulaşamadığım gibi net bir cevap da bir türlü alamadım.

Mağduriyetimi dile getirip, yetkili birileri ile görüşüp sorunun bir an evvel giderilmesini istediğimde hiç bir yetkiliye ulaşamadım. Vodafone a attığım maillere de standart yanıtlar verildi. acilen hattımın açılmasını istiyorum.

Ozan 41 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi09 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,534571****numaralı hattınız için probleminiz giderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi26 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön