Vodafone Taşıdığımız Hatlara Fahiş Faturalar Gönderdi!

Can T. |

3 ay önce şirket hatlarımızı Vodafone'a taşıttık. Hatları 2 ay kullandık ancak hiç memnun kalmadık. Şirketimize T**** yetkilisi oldukça uygun bir paketle geldi ve bizim için hatlarımızı geri taşıtabileceklerini söyledi. Kabul ettik. Bir kaç pürüzden sonra numaralar taşındı.

Bu ay Vodafone son faturaları göndermeye başladı, ilk önce bildirime konu olan hatta fatura geldi. 40 lira gelmesi gereken fatura 220 lira olarak gönderilmiş. Anladığım kadarıyla hatta tanımlanmış internet, sms ve konuşma paketleri iptal edilip normal tarifelerden kesilmiş fatura. Bundan sonraki faturalarda böyle gelirse (ki gelecek gibi) vay halimize!

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Haksız Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Temmuz
  18:02

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,
  15.07.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,
  hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 05 Temmuz
  10:19

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş