Vodafone Taşıdığım Numaraya Tam Fatura Kesti!

Ali S. |

0541 455 **** numaralı hattımı 28.08.2013 tarihinde Avea faturasız hatta taşıma işlemi gerçekleşmiştir. Vodafone 22 Ağustos - 21 Eylül tarihleri arasında tam fatura kesmiştir. Oysa ben döneme ait sadece 6 gün Vodafone'da aboneliğim sürmüştür.

Müşteri hizmetlerine sadece hizmet aldığım süre kadar fatura kesilmesi gerektiğine dair yaptığım itiraz kabul edilmemiştir.

Bu uygulamanın yanlış olduğunu duyurmak istiyorum. Vermediğin hizmeti faturamalanın kanunlara aykırı ve suç olduğunu düşünüyorum. Bu keyfi uygulamanın iptal edilerek haksız alınan paranın iptalini talep ediyorum.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Fatura Gönderimi Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Eylül
  08:56

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz.

  541455**** numaralı hattınızın kesim tarihinin her ayın 21. günü olduğu bilgisini hatırlatmak isteriz.

  2012-08-21 - 2012-09-21 fatura dönemi tarihi içerisinde olan 2013-08-28 tarihinde farklı operatöre geçiş yaptığınız görüntülenmiştir.

  Çıkan ilk dönem faturanızda bundle(toplu süre) ücretinin günlük olarak hesaplandığını belirtmek isteriz. Ancak bu durum iptal sonrası dönem faturası için geçerli olmadığı bilgisini paylaşmak isteriz.Çıkmış olan faturanızda sorun bulunmamaktadır.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.