08 Mayıs 2014

Vodafone Tarifeyi Düşürmüyor!

Vodafone cihaz kampanyasından yararlandım. Bundan 2 ay önce Vodafone şubesinde tarifeyi bilerek yüksek açtı sonra düşürürüz diye düşmediler, düşürmüyorlar da sizden yardım istiyorum sayın Vodafone sözleşmeyi iptal etmeden sadece tarifeyi cüzi tarifeye çeker misiniz? Aydan aya 155-160tl taksitle olsa cihazımla birlikte kabuldür. Maddi durumdan dolayı zorluk çekiyorum.

Oğuzhan 79 Okunma

Cevaplar

  • Oğuzhan 14 Mayıs 2014

    Sayın Vodafone Yetkilisi Ödeme Zorluk Çekiyorum O Yüzden Tarifemin düşürülmesine ama cihaz taahüttünün devam etmesini istiyorum

  • Vodafone Temsilcisi12 Mayıs 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 09.05.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi08 Mayıs 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön