30 Nisan 2013

Vodafone Tarifemin Sona Erdiği Haber Verilmedi!

15.04.2013 son ödeme tarihli faturam hakkında bir itirazım olmuştur.Yapmış olduğum bu itiraza cevap olarak 15 iş günü içerisinde yanıt verileceği söylendi fakat bugün 16. iş günü hala geri dönüş yapılmadı. İtirazım şu şekildedir;Vodafone operatörünün tarifelerinden birini kullanıyordum,tarifem sona ermiş bana haber verilmiyor.35.00 tl olan tarife ücreti 171.00 tl oluyor.

Bu firmanın servisi olan 542 hattına itirazda bulunuyorum kaydım oluşturuluyor fakat itirazım sonuçlanmadan hattım görüşmelere kısıtlanıyor. Onların hataları sonuçlarını cezasını ben çekiyorum. Ekstra olarak hat kısıtlama,faiz vs ücretler ödemek zorunda kalıyorum.
Bu nasıl müşteri memnuniyeti?

Uğur 26 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi23 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili iade işleminin başlatıldığı,alacak tutarınızın 31.07.2013 hesap kesim tarihli dönem faturanızdan mahsup edileceğini belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön