Vodafone Tarifemin Günü Bitmiş Ve Ben Hiç Bilgilendirilmedim!

Mehmet Ö. |

Eş-dost tarifesi kullanıyorum ve bir sene indirimli olması lazım yanlış hatırlamıyorsam bu indirimin günü bitmiş ve ben hiçbir şekilde ne mesaj veya arama yoluyla Vodafone'dan bilgilendirilmiyorum. Normalde indirimli fiyat 38.00 tl iken faturamda bu ay bana gelen tutar 68.900 tl'yi görüyorum ben bu yanlışın düzeltilmesini tarafınızdan talep ediyorum.

Etiketler :

Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Kasım
  16:12

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 03.11.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır.

  Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 31 Ekim
  17:23

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."