29 Ocak 2014

Vodafone Tarifemi Yasal Sahibi Olmayan Kişinin İsteğiyle Değiştirdi!

Aralık 2013'de tarifem bittiği için yeni tarife seçeneği sunuldu ve kabul ettim. Daha sonra yeni tarifenin internet paketi kapsadığını öğrenip değiştirmek istedim. 1 hafta içinde kızım Vodafone müşteri hizmetlerini arayıp bilgi aldı tarifeyi tekrar eski tarifeme çevirmek istediğini söyledi ve doğal olarak ' hattın yasal sahibi aramalı' denilerek reddedildi.

Buraya kadar herşey olması gereken gibiydi ama ben faturam geldiğinde çift fatura şoku yaşadım, değiştirme yetkileri olmadığı halde tarife değişmiş ve 2 tarifede faturama yansıtılmış.

Hattın yasal sahibi olmayan biri tarafından üstelik yapamayacaklarını söyledikleri halde nasıl böyle bir değişim yapabilirler?

Zeynep 59 Okunma

Cevaplar

  • Zeynep'in Teşekkür Mesajı01 Şubat 2016

    Fazla alınan fatura incelemeler sonucu yeni faturamdan düşüldü. İlginize teşekkür ederim

  • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 07.02.2014,08.02.2014 ve 09.02.2014 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi29 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön