05 Aralık 2014

Vodafone Tarifemi İptal Etmemişler!

3 ay civarı bir süre önce Vodafone'dan farklı bir operatöre geçiş yapacağımdan dolayı, Vodafone'u arayarak Red Classic tarifemin iptal edilmesini istedim. Ama özellikle bu iptalin gerçekleşmeyeceğini ve bu sorunu yaşayan bir çok arkadaşım bulunduğu için, ben özellikle onay istedim ve iptalde gerçekleşmesini sağladım ama tabi ki fatura geldi iptalde gerçekleşmemiş.

Şuna kesinlikle eminim ki Vodafone'la son 1 veya 2 konuşma kaydıma bakılırsa bu iptalin görülecek hem de açık ve üzerine basılarak gerçekleştirilmiştir. Üstelik geçiş yapacağıma ve böyle bir sorun yaşamamam konusunda müşteri temsilcisiyle özellikle konuştuğum halde, böyle bir olayın gerçekleşmesi ne üzücü.

Ömer 702 Okunma

Cevaplar

  • Ömer02 Ocak 2015

    Konuşma kaydım bulunamadığı için benden ek bilgi isteniyor. Birincisi 3-4 ay önceki konuşmayı ben nasıl tam tarih olarak hatırlayabilirim. Geçiş yaptığım tarih çerçevesindeki 1 ya da 2 ay içerisinde konuşmuş olabilirim. Neden bu süre bi kaç gün olarak sınırlanıyor ve baştan sağma bir hale dönüştürülüyor? Lütfen geçiş yaptığım tarihin son bir ayını inceleyelim, ben bu ses kaydının bulunacağı konusunda açık bir biçimde eminim.

  • Vodafone Temsilcisi05 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön