27 Eylül 2013

Vodafone Tarifemi Değiştirmiş!

Ben 23 TL karşılığında 1200 dk görüşme yapılan çiftçi tarifesini kullanıyordum. Vodafone müşteri hizmetleri beni aradı. 25 TL karşılığında 1200 dk'ya tarifemi yeniledim. Benim isteğim dışında 25 TL karşılığında 500 dk cep mini diye bir tarifeye geçirmişler. Bu ayın sonunda 220 TL fatura göndermişler. Faturayı sorguladığımda cep mini tarifesine geçtiğim söylendi.

Ben tarifeleri ayırt eden biri değilim ödeyeceğim miktarı konuşacağım süreyi bilirim telefonda 25 TL karşılığında 1200 dk görüşmeyi kabul ettim. Mağduriyetimi 4 gün önce müşteri temsilcisine bildirdim geri dönen olmadı. Bu faturanın düzeltilip tarifeme geri dönmek istiyorum. Beni cep miniye taşıyan şahıstan da şikayetçiyim.

Cemile 115 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi22 Kasım 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, 2013-11-19 11:43 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. Ücretlendirme şikayetinizin uzman ekiplerce incelenmiş olduğu ve geri iade işlemleriniz başlatıldığı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Cemile17 Ekim 2013

  hiç memnun değilim bu süreç çok yıprattı yaptıkları hatayı düzelteceğine hatımı kısıtladı hukkuksal haklarımı kullanmaya karar verdim..

 • Cemile09 Ekim 2013

  vodafon yaptığı yanlışı düzeltmek yerine hattımı kısıtladı bu yanlışın derhal düzeltilmesini istiyorum aksi halde vodafona mağduriyetimden dolayı tazminat davası açmayı düşünüyorum

 • Cemile30 Eylül 2013

  daha ne kadar bekliyecem bir sonuc bildirinde bende ona göre bir yol belirleyeyim kendime

 • Vodafone Temsilcisi28 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön