Vodafone Tarifemi Değiştiremiyorum!

Ali İhsan T. |

Vodafone da red klasik tarifesindeyim. 1 yıl taahhütüm doldu. Tarife değiştirmek istedim bana kara gri listede olduğumu söylediler. Bu listeye neden girdiğimi ve hangi hattımdan dolayı girdiğimi söyleyemiyorlar. Defalarca müşteri hizmetlerini aradım kayıt aldılar. Borcumun olmadığını söylediler bir an önce çözümlenmesini bekliyorum. Yoksa hattımı taşıyacağım. Bugün benim için son gün.

Etiketler :

Paket-Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali İhsan T.
  02 Kasım
  16:40

  vodafone binimle hiç bir şekilde ilgilenmedi bana geri dönüş yapmadı ve beni madur etti.halen de madur olmaya devam ediyorum

 • 28 Ekim
  21:17

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 28.10.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır.

  Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 21 Ekim
  15:52

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.