15 Mayıs 2013

Vodafone Tarifemi Değiştiremiyorum!

3 gündür tarifemi değiştirmek için uğraşıyorum ama bir türlü sonuca ulaşamadım! Şuanda Cep Avantaj Her Yöne tarifesindeyim ve bugün hesap kesim tarihim. Hesabını Bilen Midi tarifesine geçiş yapmak istiyorum ancak hattımın yasal sahibinin ve benim hiçbir fatura borcumuz bulunmamasına rağmen ''Kara - Gri listede bulunduğumuz'' uyarısı ile karşılaşıyor, tarife değişikliği yapmama izin verilmiyor! Buna bugün bir son verecek ve hattımı iptal ettireceğim. Sonra da Turkcell'den bir hat alacağım. Kimse zorla bir ay daha bu tarife de kalmamı sağlayamaz.

Aylar önce numaramı Vodafone'a taşıdığım için çok pişmanım.

Simla 35 Okunma

Cevaplar

  • Simla16 Mayıs 2013

    15.05.2013 tarihinde faturasız hatta geçiş yaptım çünkü 15.05.2013 benim hesap kesim tarihimdi ve sizin uyanıklığınız yüzünden 1 ay daha aynı tarife de kalmak istemiyordum! Kaldı ki 3 gün boyunca Müşteri Hizmetleri ile defalarca irtibata geçtim ama sorunum çözülmedi! Bilerek geciktirdiğiniz kanaatindeyim. Vodafone'da kalmak gibi bir düşüncem de yok bu saatten sonra, numaramı taşıma işlemlerime başladım. Siz bu kafayla daha çok müşteri kaybedersiniz.

  • Vodafone Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelendiğinde, 15.05.2013 tarihinde faturasız hatta geçiş işlemi gerçekleştiği görülmüştür. Bu nedenle talebinizde yer lan faturalı hat tarife değişikliğinin gerçekleşemediğini belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön