09 Mayıs 2013

Vodafone Tarifeme Uygun Ücretlendirme Yapılmıyor!

Red Mini tarifeme dahil olan 2. 000 her yöne sms ve dk; 10. 000 vodafone içi sms ve dk'yı yine Vodafone abonesi olan sevgilimle konuşmak ve mesajlaşmak için kullanıyorum ancak gelen son faturadaki miktarı abartılı bulunca inceleme düşüncesine kapıldım ve inceledim. Gördüğüm şeyse beni üzdü.

Göndermiş olduğum smsler 0. 34 krş ile ücretlendirilmişti. 2. 000 her yöne sms bittikten sonra ücretlendirme başlıyor oysa ben Vodafone içi mesajlaşıyorum. Durumun düzeltilmesi için müşteri hizmetlerine mail gönderdim. Sorunun giderilmesini istiyorum. Oraya da yazdığım gibi böyle devam edecekse güvercinle haberleşmeye geçmeyi düşünüyorum. . .

Yavuz 22 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,533331****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde 09.05.2013 tarihinde tarafınıza yapılan geri dönüşte ulaşılamadığı tespit edilmiştir.Yapıln kontrollerde heryöne geçerli olan sms hakkınızı aşmanız nedeni ile ücretlendirildiğiniz ve tarafınıza bilgilendirme sms'nin 24 saat içersinde gönderilmiş olması nedeni ile ücretlendirmenize yönelik sorun olmadığının bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön