Vodafone Tarifeme Fazla Fatura Yansıttı!

Berkay D. |

Ben Vodafone mobil wifi kullanıcısıyım. Aylık 4 gb paketim var her ay 45 TL fatura ödüyordum bu ay gelen fatura ise 70 TL. Bayiye gittim "biz bir şey göremiyoruz" dedi ve müşteri hizmetlerini aradım. Neyse müşteri hizmetleri de bir şey göremedi. Böyle bir tuhaflık mı olur peki? Sözleşmem bittiği gibi hattımı değiştireceğim, insanları saf yerine koyma Vodafone.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Mobil Modem Ücreti

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Temmuz
  16:24

  Değerli Abonemiz,

  Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz.
  Yapılan kontrollerde ücretlendirilmenizde sorun tespit edilmemiş olup,fatura tutarınızda içerik kullanımına istinaden ücretlendirildiğiniz tespit edilmiştir.3.parti firmalar tarafından sunulan servislerin kullanımının abone tercihine bağlı olduğunu, abonelik işlemlerinin abone talebi doğrultusunda ve abone tarafından, söz konusu hat üzerinden yada internet aracılığı ile yapılabilmektedir.

  Vodafone olarak şirketler ya da kişiler adına açılan hatlar gibi,4play Digital Workshop firması tarafından sunulacak servisler için, talep edilen hat tesisinin Vodafone tarafından sağlandığı bilgisini paylaşmak isteriz. Bu doğrultuda Abone talebine bağlı olarak yapılan abonelik yada servis kullanımına ilişkin tarafımızdan herhangi bir müdahale söz konusu değildir.

  Hizmeti veren 4play Digital Workshop firmasına ait Müşteri Hizmetleri numarası 02129873016 ’dir. 7gün Sabah 08:00-20:00 Canlı Müşteri – Temsilcileri 20:00-08:00 IVR menüsü ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 23 Temmuz
  11:23

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.