05 Mayıs 2014

Vodafone Tarifemdeki Dakikaları Yurt Dışı Aramalarımda Kullanamıyorum!

Ocak ayında eski tarifem cep avantaj Midi'nin taahhüt süresi bitti. Müşteri hizmetleri benzer bir tarifeye geçmemi teklif etti. Cep Avantaj Midi+1 TL'ye 1000 dakikam vardı. yine yurtiçi her yöne 1000 dakika. Yeni tarifeme geçince Hollanda'da yaşayan Vodafone'lu bir arkadaşımı aradım (daha öncede arıyordum yurtiçi her yöne dakikalarımdan gidiyordu)faturam 196 TL geldi.

Yurt dışını aradığım için böyle bir fatura gelmiş. Şikayet kaydı oluşturdum. Dönüş olarak faturanızda hata yok diye mesaj geldi. Bir kaç defa daha yineledim şikayetimi ama hep aynı cevap. Vodafone'un her yerde reklamlarında yurtiçi her yöne dakikalarınızla yurt dışındaki Vodafone'lularla görüşebileceğimiz söylenirken bu neden oldu?

İkbal 86 Okunma

Cevaplar

  • İkbal 20 Mayıs 2014

    Benim sorunum yeni geçtiğim tarifedeki dakikalarımı yurtdışı aramalarında kullanıp kullanamayacağım ile ilgili bana bilgi verilmemesidir. Ben daha vodafone'dan 2. cevap gelmeden durumu aynen yazmıştım. "Aboneyi aradık irtibat numaralarından yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır" diye bir cevap verilmiş. ki ben zaten vodafone bana çağrı atıyor demiştim. Vodafone böyle ucuz oyunlar yapmamalı. telefonu 1 kez çaldırıp kapatıyorsunuz sonrada aradık ulaşamadık diyorsunuz. Ben yeterince güzel bir fatura ödedim zaten vodafone'a, birde ben arayıp daha fazla para kazandırmayacağım.

  • Vodafone Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 07.05.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi05 Mayıs 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön