Vodafone Tarifem İptal Edilmiş.

Ertan G. |

Taahhüt ile Samsung GalaxyS5 almaya Vodafone bayisine gittim. Bayinin adı da Kaptan İletişim. Kimliğimi aldılar işlem yapmak üzere bana verilen bilgi telefonu aldığınız taktirde eski paketinizi kullanamayacağımdı yeni taahhüt oluşturulacağıydı. Ancak işleme Vodafone onay vermedi. Faturalarımı geç ödediğimden dolayı kara listede olduğumu söyledi. Ve bugün cep telefonuma bir mesaj geldi Red Aile'den çıkış yapmış bulunmaktasınız diye. Müşteri hizmetlerini aradım sizin onayınız dahilinde, onayınız yoksa S5 almak istediğiniz bayiye gidin denildi. Bayiye gittim S5 alamadığım taktirde tarifeden çıkışımı sağlamışsınız dedim cevapları çok komikti bu bir risk dediler.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Cihaz Kampanya Paket-Tarife İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Mayıs
  12:50

  "Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,
  07.05.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,
  hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur.
  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.


  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.


  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.""

  "

 • Ertan G.
  01 Mayıs
  14:26

  Bayi bana bunu dedikten sonra bende vodafone müşteri hizmetlerini aradım derdimi anlattım.Ancak müşteri hizmetlerinin verdiği cevap kaptan iletişim'in verdiği cevaptan daha komikti.Verdikleri cevap şuydu;bizi bayii'nin yanında arayın o şekilde halletmeye çalışalım dedi müşteri hizmetlerindeki arkadaş bende dedim iki vodefone arasındaki iletişimi ben mi sağlıyacağım bu iş banamı düşüyor yani dedim.Sonuca yçnelik üretebildiği fikir buydu.Bu yazdıklarımı vodefone yetkilileri okuyorsa kayıt altına alınan konuşmaları dinlemeleri sölediklerimin tamamının doğru olduğunu göstericektir.Ve eminim vodefone müşteri hizmetleriyle olan konuşmamı onlarda dinlediklerinde çok gülüceklerdir.

 • 01 Mayıs
  11:11

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.