30 Ağustos 2013

Vodafone Tarifem İçin Bakiye Olduğu Halde Ekstra Ücret Aldı!

Vodafone hat alalı yaklaşık 4 ay oldu ama bu süre içinde pişman ettiler.2 aydır tarifem için bakiyem yeterli olmasına rağmen teknik bir arıza sebebiyle tarife kullanımını geciktiriyorlar. Bu süre içinde de olan bakiyeyi tüketiyorlar ve hemen bakiyeniz yetersiz mesajı gönderiyorlar.

Bu da yetmezmiş gibi 542'yi aramaktan giden miktarlar da cabası.2 aydır yaptıkları bu haksızlığın iadesini istiyorum.

Cüneyt 67 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 543882****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde hattınıza yönelik sorun olmadığı ve memnuniyetiniz kapsamında Müşteri Hizmetlerimizi arama ücretinin iade edildiği tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön