10 Mayıs 2013

Vodafone Tarifeden Çıkarılma!

Ben geçen pazar günü faturalı tarifime ayda 35 tl ek ödemeyle iphone telefon almak için cep merkezine gittim ancak Vodafone nun kendi sisteminde oluşan bir arıza yüzünden beni tarifemden çıkarmak zorunda kaldılar tarifem 12 ay taahhütlü olduğundan ve 12 ay dolmadan çıkardıkları için ceza ödemem gerekiyordu.

Bunu kendilerine söyledim ayriyeten müşteri hizmetlerine de arayıp danıştım kendi problemlerinden kaynaklandığı için herhangi bir ceza ve ekstra ücret olmayacağını söylediler. Ancak aradan 5 gün geçmiş olmasına karşın güncel faturamda 210 tl lik bir ceza ödemesiyle karşı karşıya kaldım tekrar müşteri hizmetlerini aradığımda şikayet kaydı oluşturmakla yetindiler.

Oğuz 51 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden yapılan kontrolde, kampanya giriş sorununun giderildiği ve 09.05.2013 tarihinde kampanya girişinin sağlandığı görülmüştür. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön