09 Ekim 2014

Vodafone Tarifeden Çıkamıyorum!

Vodafone firmasının devreden tarife altında, Huawei marka cihaz ile beraber bir kampanyaya dahil oldum. Yüzlerini sevimli kişileri reklamlarda kullanarak sempatik gösteren tüketicileri yanıltmayı çok iyi bilen bir firmadır. Şöyle anlatayım; devreden 500 dk konuşma cihaz ile birlikte 80 tl ödemem gerekiyordu, iş değiştirdim konuşma sürem arttı ama tarifeden çıkamıyorum. Sözleşme şartlarına uygun değil beklemen gerek süreyi dediler. 4 aydır 400 tl altında para ödemiyorum tarifeden de çıkamıyorum. Numaranızı başka operatöre taşıyacaksanız 350 ceza ödeyeceksiniz dediler ödemeye razıyım yeter ki kurtulayım bu firmadan.

Bülent 329 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi09 Ekim 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 09.10.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi09 Ekim 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön