09 Nisan 2013

Vodafone Tarifede Değişikliğinde Bilgilendirilmeme!

Yaklaşık 3 ay önce Isparta Akdeniz ( Vodafone) bayisinden ayda 500 dakika kamu tarifesi kullanmak için bu hatta geçtim. Çalışan görevliye en az iki-üç kez istediğimiz zaman başka tarifeye geçebilir miyim sorusunu yöneltim. (Vodafone içerisinde diğer operatörler değil) Çalışan bunun mümkün olduğunu istediğim zaman değiştirebileceğimi söyledi.

05. 04. 20013 tarihinde aynı iş yerine gittim. Tarife değişikliği yapmak istediğimi söylediğimde böyle birşeyin olamayacağını çünkü 12 taahhüdüm olduğunu belirtiler. Durumu Vodafone yetkililerine e- mail yolu ile bildirdim. Yetkili yapabilecekleri bir şeyin olmadığını eksik bilgilendirme yapıldığını sadece iş yerinin uyarılacağını tarafıma bildirdiler.

Alim 32 Okunma

Cevaplar

  • Alim10 Nisan 2013

    Sayın Yetkili; Şikayetimin ana kaynağı bilgilendirilmemem. Bu konuda bilgi sahibi olsam zaten tarife değişikliği diye aynı satış yerine gidip değişiklik istemem.Vodafon bu konuda kelime oyunu yaparak hem kendini hem şatış yerini aklamaya çalışmakta.iş yeri bu konuda hiç bir şekilde bana bilgi vermedi üstelik sormama rağmen tairfe değişikliği yapabilirsiniz dedi.Çözümün bu olmaması gerekir diye düşünüyorum.

  • Vodafone Temsilcisi10 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Vodafone cep merkezi sorgulandığında; Hattınıza 23 TL 500 dakika kamu paketinden yararlanmak istediğinizi Vodafone cep merkezine iletmiş olup, cep merkezi işlemlerinizi yapmıştır. 12 aylık kampanyadan yararlanmak için taahütname imzalamış olduğunuzu iletmek isteriz. Paket değişikliği yapmak istediğinize dair talep iletmeniz durumunda taahütnameden cıkmanız durumunda cayma bedeli ödeyeceğiniz bilgisi tarafınıza aktarılacağı bilgisini de ieltmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi09 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön