03 Mayıs 2013

Vodafone Tarife Yanıltmacası!

15, 04, 2013 tarihinde Vodafone İzmir Tire bayisine gittiğimde tarifemin bittiğini ama bugün 23 59 da sonlanacağını benimde tarife değiştirip telefon almak istediğimi söyledim ( genç avantaj tarifesi ) yarın gelin halledelim .

Ben ise buna karşılık bugün hesap kesim tarifemin bittiğini söyledim yarın bir 2. ödeme olur mu dedim hayır ben halledeceğim sıkıntı olmaz diye söylendi ama sabah bu işlemi yapmadılar. ve bu yüzden 2. bi fatura ödüyorum bu sorunun çözülmemesiyle birlikte hatanın kendilerinde olmadıkları söylendi.

Arif 35 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. 541710****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde aynı konulu şikayeyinize yönelik tarafınıza gerekli bilgilerin aktarıldığı görülmüştür. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön