Vodafone Tarife Taahhüt Bitiminde Aboneliği Kapatmayıp Ek Fatura Alımı!

Murat U. |

1 yıldır Vodafone faturalı hat kullanıyorum. 21/09/2014 itibariyle kampanyam sona erdi. GSM şirketi hattımı beyan ettiğim tarih itibariyle 1 aylık fatura fazla ödemem için hattımı kapatmadı. Bu na ilaveten hesap kesim tarihinde ki 10 günlük ücreti de talep ediyor. Hattımı kapattıktan sonra benden 1 buçuk aylık ödeme istiyor. Bu mağduriyetliğin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Eylül
  15:30

  "Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 29.09.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır.

  Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.
  "

 • 26 Eylül
  18:16

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.